ЦВК не встигла вчасно оголосити результати виборів через округ на Чернігівщині

Центральна виборча комісія не змогла вчасно оголосити результати дострокових виборів до Верховної Ради через рішення про перерахунок голосів на окрузі № 210 (Чернігівська область). Про це повідомляє  “the Бабель”, з посиланням на пресслужбу ЦВК.

Згідно із законодавством, комісія мала встановити офіційні результати виборів до 5 серпня. До цього моменту ЦВК встигла визнати обраними 423 народних депутатів, зокрема 225 — в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, 198 — в одномандатних виборчих округах.

«ЦВК констатувала неможливість встановлення Комісією результатів позачергових виборів народних депутатів України від 21 липня 2019 в окрузі № 210 у відведений для цього виборчим законом термін — до 5 серпня», — йдеться в повідомленні.

3 серпня Шостий апеляційний суд зобовʼязав 33 дільниці на цьому окрузі провести перерахунок голосів. Він розпочався 4 серпня. ЦВК зобов’язала членів окружної комісії встигнути підрахувати результати виборів на цих дільницях до 16:00 6 серпня. «Крім того, скласти протокол про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі № 210 з позначкою «Уточнений» і транспортувати його й іншу виборчу документацію до Києва», — йдеться в повідомленні.

Олег Панфілович,

Інтернетпортал “the Бабель”. 

Залиште свій коментар