Cоціальну картку учасника АТО отримали близько 180 тисяч військових

Як повідомили на прес-конференції в Укрїнформі,близько 180 тисяч учасників бойових дій долучилися до недержавної програми «Соціальна картка учасника АТО».
Зокрема, голова правління Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО» “Українці Разом! ” Руслан Руденко повідомив, що в цілому по Україні вже отримали картки – Соціальну картку учасника АТО – 178 489 учасників бойових дій. Тобто, практично кожен другий учасник бойових дій має таку картку.

Він зазначив, що «Соціальна картка учасника АТО «Українці Разом!» є недержавним проектом соціально-правового захисту учасників АТО. В йогот рамках вже надано більше 306 млн грн адресної недержавної допомоги, що говорить про підтримку програми як соціально відповідальним бізнесом, так і про позитивне ставлення з боку  захисників України. Адже члени організації – як безпосередньо ветерани АТО, так і волонтери, які по всій території України допомагають нашій організації. На сьогоднішній день це 10497  побратимів, які сприяють, допомагають у міру своїх можливостей.

Зокрема, до проекту вже приєдналися близько 2,5 тисячі підприємців, представників малого та середнього бізнесу, які надають максимальні знижки або безкоштовно надають свої товари і послуги для учасників бойових дій та їх сімей.

Можливість безкоштовно отримати свою іменну соціальну картку має кожен учасник бойових дій. для цього варто зареєтруватись.

Залиште свій коментар