«Чорноморець» на виїзді обіграв «Маріуполь»

В рамках 4-го туру УПЛ «Маріуполь» приймав одеський «Чорноморець». Поєдинок закінчився перемогою гостей з рахунком 2:3

ФК «Маріуполь» не досить добре показав себе в новому сезоні. В першому турі команда зіграла внічию зі «Львовом» (1:1), а потім в двох зустрічах поспіль програла. Спершу підопічні Остапа Маркевича поступилися «Десні», пропустивши на останніх секундах (1:2), а потім, вже «Дніпру-1» (теж з рахунком 1:2).

Вийшло невдалим і повернення клубу «Чорноморець» в УПЛ. На старті нового сезону команда з Одеси поступилася чернігівській «Десні» (0:3), потім «Дніпру-1» (0:3). Після жорсткого протистояння одеситів обіграв новачок УПЛ – «Металіст-1925» з рахунком 2:3.

Обидві команди не можуть похвалитися успіхами. І якщо «Маріуполь» в кожній зустрічі забивав хоча б по одному голу, то «Чорноморець» на тлі опонента виглядав аутсайдером: команда в трьох матчах пропустила дев’ять голів.

Здавалось, результат матчу легко передбачити. Вже на 13-ій хвилині «Маріуполь» відкрив рахунок. Хромей вивів Кулакова один на один з голкіпером, котрий низом пробив повз Кучерука. Та гості відігралися вже через чотири хвилини. Михайленко точним ударом в лівий кут зрівняв рахунок.

На початку другого тайму гості знову забили. Красивим голом відмітився Авагімян. На 55-й хвилині «Чорноморець» заробив пенальті, який реалізував Путря.

В кінці матчу «Маріуполь» з пенальті скоротив рахунок, проте на більше не вистачило ні сил, ні часу. Таким чином, «Чорноморець» здобув першу перемогу в сезоні.

Що стосується положення «Маріуполя» в таблиці, то наразі клуб займає 13 місце, з одним очком в активі. А одеситів перемога в матчі вивела з останнього місця в таблиці на дванадцяте.