Чин похорону земляка-Героя АНДРОНАТІЯ Руслана Леонідовича

І знову сумна звістка накрила чорним крилом Роздільнянщину. І знову ця клята війна забрала життя нашого земляка – жителя с. Новий Мир, сержанта, водія-електрика протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки військової частини А 4437

АНДРОНАТІЯ Руслана Леонідовича🇺🇦

(4.03.1981 р.н.).

Руслан загинув 9 червня 2023 року в результаті отриманого поранення під час виконання бойового завдання в районі проведення бойових дій на острові Козацький поблизу населеного пункту Миколаївка Тягинської сільської громади Бериславського району Херсонської області.

13 червня земляка-Героя на в’їзді в м. Роздільна зустрічали небайдужі роздільнянці живим коридором з прапорами і квітами. Прощання із загиблим воїном відбулося біля Роздільнянського палацу культури. Поховали загиблого на кладовищі у с. Покровка.

Низько схиляємо голови в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя та висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і побратимам загиблого. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Світла пам’ять Воїну та усім Героям, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю від російського агресора.

Вічна слава Героям!🇺🇦🙏

Залиште свій коментар