Черговий автомобіль для ЗСУ

Нещодавно було проведено низку благодійних акцій з метою підтримки та надання допомоги нашим ЗСУ. За результатами Народна хорова капела «Ветеран» Роздільнянського Палацу культури, Роздільнянська громадська організація осіб з інвалідністю (голова – Валентина Сидоренко), молодь Роздільнянщини та Роздільнянська публічна бібліотека зібрали кошти у сумі 25 500 грн.

Читайте також: Автомобіль поїхав на передову

Ці кошти урочисто передали одному з активістів благодійного руху Роздільнянщини Сергію Качковському. Йому ж було довірено подальшу передачу цих коштів на потреби ЗСУ.  Було вирішено, що ці кошти будуть долучені до збору на автомобіль для ЗСУ, на який також збирає кошти Світлана Чернишова. Світлана Чернишова – жінка військового, нашого земляка,  який несе службу в зоні бойових дій у якості сапера.  Його підрозділ терміново потребував автомобіль для виконання бойових завдань по розмінуванню звільнених територій.  Від цього залежило життя військових та мирного населення. Тому, збір коштів та пошук автомобілю відбувався дуже швидко. І ось нарешті, на зібрані кошти, був знайдений та придбаний підходящий автомобіль – позашляховик Hyundai Terracan.

Вже завтра наші військові будуть нести службу з його допомогою.
Хлопці, і я особисто, дякуємо всім, хто долучився до збору, та допоміг нашим захисникам! Відтепер вони зможуть набагато ефективніше та якісніше виконувати бойові завдання. Разом ми обов’язково переможемо! Слава Україні!, – ось так прокоментував подію один з активістів волонтерського руху Сергій Качковський

Наш кор.

 

 

Залиште свій коментар