Чергова «пташка» на передову

На передову на Херсонщину нашим військовим було передано ще один безпілотний летальний апарат (БПЛА), у народі його звикли називати дрон, а от хлопці з передової їх іменують «пташками». Це стало можливим за сприянням активістів волонтерського руху «Сильна Україна» під керівництвом Вадима Волощенка.

Читай також: Чергова допомога військовим від роздільнянських волонтерів

Небайдужі роздільнянці-підприємці з самого початку військового вторгнення росії в Україну допомагають нашим захисникам. На передову до цього були передані бронежилети, біноклі, рації та інше військове обладнання, що допомагає військовим давати гідну відсіч ворогу.

 Вадим Волощенко та Михайло Почтарук під час передачі дрону військовим з Херсонщини

Використання технологій на війні сьогодні вкрай важливе. Адже вони дозволяють мінімізувати втрати особового складу. Зокрема, дрони коригують артилерійський вогонь по противнику, доставляють медицину та іншу допомогу, куди не можна дійти.

Крім того, це деморалізуючий фактор для супротивника. Вони бачать в небі дрон, і вже починають боятися, бо безпілотники доставляють дуже багато неприємностей та “пекельних подарунків”. Якщо підрозділ втратив зв’язок зі своєю центральною частиною або потрапив в оточення, то з дрона можна знайти та провести групу. Також БПЛА допомагають при атаці, заміновують дороги та поля, щоб ворог не просунувся.

Тож, бажаємо нашим військовим, щоб цей апарат став в нагоді та з кожним днем наближав нашу Перемогу! Все буде Україна!

Наш кор.

Залиште свій коментар