Чергові перемоги юних футболістів Степанівської громади

Юні футболісти Степанівської громади  громади привезли чергові нагороди із серця мальовничих Карпат – курортного Буковеля.

Протягом трьох днів команда «ЮНІОРів», під керівництвом тренера, директора Центру культури, дозвілля та спорту Романа Гангана, змагалась із сильними суперниками із різних куточків України. Серед них – переважно команди обласних дитячих спортивних шкіл. Суперники були сильні, але юні футболісти Степанівської громади показали високий рівень гри, наполегливість та жагу до Перемоги.

У результаті восьми запеклих ігор «ЮНІОРи» посіли почесне третє місце, поступившись лише команді Львівської ДЮСШ та Жмеринській міській команді Вінницької області. Ця поїздка відрізнялась від попередніх, адже після церемонії нагородження наші футболісти та вболівальники не поспішали на потяг, а залишились ще на одну добу відпочивати серед карпатських гір, які восени вражають своїм різнобарв’ям.

Це було вражаюче та незабутньо – веселі конкурси, спортивні ігри та смачнючий шашлик від відомого у районі та поза його межами спортсмена, а нині мужнього захисника нашої держави, Дениса Щербатюка.

А вдома спортсменів знову зустріли, як зустрічають справжніх чемпіонів: за «круглим столом» сільський голова Наталія Бараненко та її перший заступник Ольга Колодєєва, пригощаючи футболістів смачним тортиком та чаєм, поцікавились враженнями, яких у хлопців було через край. Вийшла символічна прес-конференція по-юніорівськи.

Дякуємо батькам за те, що знайшли можливість та зібрали дітей у цю поїздку. І вкотре висловлюємо вдячність нашим спонсорам, якими цього разу стали молоді місцеві підприємці Ілля Келлер, Сергій Костюк і Олександр Станішевський, а також СП «Вітмарк-Україна» ТОВ – за смачні вітамінні соки. За організацію поїздки спасибі Роману Миколайовичу, який крім планових заходів, подбав і про додаткову розважальну програму для «ЮНІОРів». Діти – наше майбутнє!

 

Залиште свій коментар