Чергова допомога жителям Донбасу від роздільнянців, відео

У ці травневі дні, коли вся країна згадувала Другу світову війну, вдалося поспілкуватися з роздільнянським волонтером, який вже 3 роки разом з друзями-волонтерами доставляє  гуманітарну допомогу на Донбас, О.Ю. Зубаревим. Олександр Юрійович розповів, що підтримка наших земляків продовжується, і фактично поїздки здійснюються двічі на місяць.

Так, нещодавно вони відвідали Волноваху та Гірник Донецької області, куди доставили необхідні продукти та речі для мирних жителів.

– Останні півтора року спеціалізуємося в основному на доставці гуманітарної допомоги мирному населенню Донбасу, воєнним вона складає лише близько п’яти відсотків, тому що наразі у них немає такої потреби. А от простим громадянам доводиться дуже складно, немає їжі, роботи, тому ми їх підтримуємо, чим можемо.

Насамперед, на здійснення цих поїздок фінансову допомогу надають мої тринадцятеро дітей, які живуть в Америці, але всім серцем вболівають за Україну та її добробут, робили і роблять великі внески на підтримку жителів Донбасу, наших військових, – розповів Олександр Юрійович.

Вже незабаром плануються поїздки до Авдіївки, Мар᾽янки, Красногорівки, тож хочеться побажати нашим волонтерам успіхів у цій благородній справі.

Залиште свій коментар