Чемпіони Одеської області з міні-футболу – команда Роздільнянської громади

Асоціація міні-футболу Одеської області (президент – Володимир Копяк) провела 15 липня 2023 року на спортивному майданчику стадіону Дністер смт. Овідіополь фінальні змагання 5-го чемпіонату Одеської області з міні-футболу сезону 2023 року.
Змагання проводились під егідою управління фізичної культури і спорту ООДА (начальник – Валентина Кольчак) та ОТО ВФСТ Колос (голова – Тетяна Федоренкова).
Протягом травня–липня 2023 року були проведені зональні та півфінальні змагання серед збірних команд сільських та міських громад Одещини, 24 команди виборювали право участі у фінальних змаганнях 5-го чемпіонату області. Це право вибороли команди Роздільнянської, Саф’янівської, Маяківської та Овідіопольських громад, які в однокруговому турнірі визначили переможця та призерів чемпіонату.
Результати ігор: Овідіополь – Маяки 5:1. Саф’яни – Роздільна 1:1, Овідіополь – Роздільна 2:6,
Маяки – Саф’яни 1:4, Овідіополь – Саф’яни 1:6, Роздільна – Маяки 6:1.
1 місце – Роздільнянська громада – 7 очок, різниця м’ячів 13:4 (+9);
2 місце – Саф’янівська громада – 7 очок, різниця м’ячів 11:3 (+8);
3 місце – Овідіопольська громада – 3 очки, різниця м’ячів 8:13 (-5);
4 місце – Маяківська громада – 0 очок, різниця м’ячів 3:15 (-12).
Чемпіонами Одеської області стала команда Роздільнянської громади у складі: Максим Підгородецький (воротар та капітан команди), Сергій Россолов, Максим Попов, Григорій Колесник, Костянтин Піньковський, Володимир Сташевський, Євген Свиридов, Сергій Поянов, Максим Василик, Максим Філімоненко, Дмитро Бабілов. Тренер команди Віктор Щур, начальник команди Володимир Зімін, керівник організації Ігор Піньковський.
Віце-чемпіонами стала команда Саф’янівської громади, яка програла чемпіонство лише за гіршою різницею забитих та пропущених м’ячів.
Всі учасники змагань біли нагороджені медалями асоціації міні-футболу Одеської області, команди – пам’ятними кубками.
Були визначені кращі гравці у складах команд – Максим Нестеренко в Овідіопольській громаді та Роман Кравченко в Маякській громаді.
Оргкомітет змагань визнав кращим воротарем чемпіонату – Романа МАГДЕНКО (Маяки), кращим бомбардиром фінальних змагань Дмитра БАБІЛОВА – 7 м’ячів (Роздільна), кращим гравцем 5-го чемпіонату Одеської області – Дмитра БЕРБЕНЦЕВА (Саф’яни). Кращий тренер чемпіонату – Віктор Щур (Роздільна).
Приз АМФОО «FAIR PLAY» виборола команда Роздільнянської громади. Подяку від АМФОО отримали організатори фінальних змагань – Олександр Ткаченко та Олена Рябоконь.
Як завжди. на високому професійному рівні відпрацювали арбітри АМФОО – Олександр Шагамага (Роздільна), Олександр Некіпелов (Одеса) та Генадій Барков (Ізмаїл), які також отримали відзнаки від АМФОО за відмінний арбітраж змагань.
На цьому обласні змагання з міні-футболу не закінчуються. АМФОО планує проведення Кубка області серед юнаків 2009-2010 років народження (вересень) та 2-го чемпіонату області серед ветеранів 50+ пам’яті Петра Жирнова (вересень-жовтень).