ЧАС НЕ СТИРАЄ ПАМ᾽ЯТЬ ПРО ГЕРОЇВ-ЧОРНОБИЛЬЦІВ

Щорічно 26 квітня відзначається Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН. Чорнобильська катастрофа ввійшла в дім багатьох сімей та стала загальною бідою людства, яку забути неможливо.

 Не обійшло це лихо стороною громадян Роздільнянського району, які ризикуючи своїм здоров’ям, а інколи і своїм життям, за ради спасіння людства від атомної катастрофи брали участь в ліквідації її наслідків.

За 35 років велика кількість ліквідаторів померла від променевої хвороби. Сьогодні в Роздільнянському районі (в його колишніх межах) мешкає 80 ліквідаторів.

Місцева влада  допомагає ліквідаторам-чорнобильцям. Тож, хочемо висловити подяку Роздільнянській районній державній адміністрації, Роздільнянській міській раді, управлінню соціального захисту населення, працівникам Палацу культури, медичним працівникам ЦПМСД РМР – лікарю Печериці Л.В. та медичній сестрі Косовій О.Б., чорнобильцям, які беруть активну участь у житті та справах ліквідаторів М.П. Бабенко та А.М.Кулакову, а також редакції районної газети «Вперед» за інформаційну підтримку.

         М.І. Балухатий,

 учасник ліквідації аварії на ЧАЕС  першої категорії

Залиште свій коментар