Благородна справа волонтера

Посол України в США Валерій Чалий, разом з дружиною Людмилою Мазукою, дипломатами Генерального консульства України у Сан-Франциско взяв участь в українському фестивалі «Разом до перемоги», який організувала у м. Сакраменто благодійна організація “Ukraine Relief”, разом з українською громадою штату Каліфорнія.

Був присутнім на даному заході і представник благодійної організації з Роздільної волонтер О.Ю. Зубарєв. За волонтерську діяльність, якою займається вже тривалий період часу, Олександр Юрійович отримав Почесну грамоту від посла Валерія Чалого. Ця грамота поповнила колекцію поважних нагород роздільнянського волонтера, серед яких вже є відзнака Президента України Петра Порошенка «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», чисельні медалі, подяки та грамоти.

Та, добре знаючи Олександра Зубарєва, впевнені, що найціннішою відзнакою за його тривалу волонтерську діяльність є вдячність всіх тих людей, яким допоміг цей чоловік. Сотні фото та відео на телефоні Олександра Юрійовича нагадують про чисельні поїздки в зону АТО, які у більшості випадків були дуже небезпечними, часто доводилося потрапляти під обстріли, але це не злякало волонтера. Вже близько чотирьох років він, разом з друзями та однодумцями, двічі на місять прямує на схід країни, адже знає: на допомогу чекають десятки, сотні ні в чому не винних українців, які стали заручниками страшного лиха. В цій благородній справі волонтера постійно підтримує родина – дружина та діти.

Тож, вітаємо Олександра Зубарєва з черговою нагородою!

 

Залиште свій коментар