Автомобіль поїхав на передову

Роздільнянці продовжують вражати своєю завзятістю і бажанням бути корисним в такий надскладний час для нашої країни. Щоразу, коли виникає потреба у забезпечені наших захисників чимось вкрай необхідним для них, місцеві благодійники активно підключаються та допомагають усім, чим можуть. Так, нещодавно, в короткій термін, вдалося зібрати кошти та придбати автомобіль, який був переданий на потреби ЗСУ.

– Нещодавно до мене звернулася Юлія, яка збирала гроші на автомобіль для підрозділу ЗСУ, в якому несе службу її чоловік, з проханням допомогти в пошуку та придбанні цього автомобіля, – прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук один із організаторів збору Сергій КАЧКОВСЬКИЙ.

– Завдяки неймовірній чуйності та патріотизму наших людей, нею за декілька днів була зібрана фантастична сума – 200 тис. грн! Враховуючи терміновість та важливість цієї справи, пошуки автомобіля були розпочаті негайно.

І ось, ціною немалих зусиль, за допомогою мого товариша Олександра, був знайдений та куплений підходящий автомобіль – Kia Sorento. Після проведеного техобслуговування та дрібного ремонту автомобіль був переданий представнику цього підрозділу і вже поїхав на передову.

Від себе особисто та від наших захисників хочу подякувати всім, хто відгукнувся та зробив свій внесок у нашу перемогу!

Слава Україні! Слава героям! Слава нації!

Залиште свій коментар