Авдіївка, роздільнянці з тобою!

Сьогодні увага всіх небайдужих українців прикута до ситуації, що склалася в Авдіївці. Нам важко уявити всю ту страшну картину, бо ми живемо на мирній території, наші діти поруч, вони нагодовані та тепло одягнені. Ми спокійно засинаємо у зручних ліжках в обіймах рідної людини і знаємо, що нас розбудить мирне вранішнє сонце, а не снаряд, який розірветься у стінах будинку…

Важко уявити страждання авдіївців, та й мешканців усіх інших окупованих територій, які залишилися без світла, води, тепла, у напівзруйнованих будинках, а інколи і взагалі без житла, у самий пік зимових морозів; які вимушені погодитися з евакуацією своїх дітей, відпускати їх, не будучи впевненими, що колись ще їх побачать.

Щодня у новинах показують страшні сюжети, ніби з фільму жахів, після яких важко заснути. Ми бачимо, як ховають бійців, переважно 20-30-річних хлопців, їм присвоюють звання героїв посмертно… Для нас це просто страшний сюжет із сьогодення, про який ми навряд чи згадаємо за кілька днів, бо тоді вже будуть інші «посмертні» герої. Та за кожним з них – страждання матері, яка докладала усіх зусиль, щоб виховати гідного сина; біль коханої дівчини, дружини, яка вірно чекала на свого найдорожчого та найріднішого; розбите серденько маленької дитини, яка з раннього дитинства пізнала увесь страх війни, залишившись без свого найріднішого захисника, без надійної опори та підтримки в житті.

З усіх куточків України в Авдіївку відправляють гуманітарні конвої, аби хоч чимось допомогти місцевим мешканцям та нашим бійцям. Активно долучилася до цього процесу і наша громада. У терміновому порядку були скликані наради з головами органів місцевого самоврядування, керівниками комунальних установ щодо підготовки гуманітарного конвою мешканцям Авдіївки. Хочеться відзначити, що відгукнулося багато небайдужих громадян. Протягом кількох днів установами та організаціями району, приватними підприємцями, сільськогосподарськими товариствами та просто мешканцями Роздільнянщини було зібрано та відправлено близько 7 тонн продуктових та промислових товарів в Авдіївку.

Рано вранці, 5 лютого, у неділю від Роздільнянського райвійськкомату в зону проведення АТО відправилися три вщент завантажені автомобілі Олександра Зубарєва, який, до речі, протягом всього часу проведення АТО є активним волонтером, багато разів вже побував у гарячих точках та допоміг сотням, навіть тисячам мешканцям Донецька та Луганська. До речі, це надзвичайно скромний чоловік, який уникає будь-якого розголосу своєї волонтерської діяльності, що свідчить, в першу чергу, про безкорисність його справи.

Цього разу супроводжувати гуманітарну допомогу з Роздільної відправився і голова райради Ф.В. Сігал.

Повернулися роздільнянські волонтери у вівторок ввечері. Дякувати Богу, всі живі-здорові. А головне, повернулися вони набагато багатшими – багатшими серцем та душею. Адже коли людина робить добро, вона збагачується духовно.

Детальніше в друкованій версії газети “Вперед”.

авдеевка

авдеевка гуманитарная помощь авдеевка донецкая область фото авдеевка донбас

авдеевка фото

авдеевка гуманитарная помощь фото

Залиште свій коментар