Тато, мама, я – спортивна сім’я!

У нашій школі свято! Чути гомін, жарти, сміх. Ми зібрались привітати фізкультурників усіх…», – такими словами ведучі – учениці 6-Б класу С. П’янченко та А.Борей розпочали традиційне родинне спортивне свято між командами «Переможець» 6-А класу та «Комета» 6-Б класу, яке відбулося в Кучурганській ЗОШ ім. П.М. Каплуна.

У змаганнях взяли участь родини: Ф. Анісімова, Д. Гераса, М. Кустова, Д. Миргородського, О. Петреченко, Д. Василенка, І. Городецького, Х. Реутової, А. Шустова, С. П’янченко. І не важливо, хто переміг у цих жартівливих змаганнях, головне, щоб всі відчули атмосферу свята, атмосферу добра, взаємоповаги та порозуміння. Сімейним командам довелось позмагатися в багатьох конкурсах: «Парний біг», «Потяг», «Хто швидше надує кульку», «Чотири кільця», в яких треба було продемонструвати спритність та силу. Вболівальники 6-х класів стежили за ходом подій та підтримували свої команди: дівчата – спільним флешмобом, хлопці – піснею «Спортивна родина».

Веселий Клоун, організатор змагань, роль якого виконувала класний керівник 6-Б класу С.В. Павлевич своїми діями сприяла згуртуванню колективів, розвивала можливості дружніх взаємовідносин між учнями та батьками.

Підсумок спортивного свята – це можливість зібрати дітей і батьків разом. Ніщо так не об’єднує шкільну родину, як бажання дорослих зробити життя дітей яскравішим. Переможцем стала команда «Комета».

Т. Коротка, заступник директору з НВР Кучурганської ЗОШ ім. П.М. Каплуна.

 кучурганська зош ім. каплуна

кучурганська зош ім. каплуна кучурганська зош ім. каплуна

Залиште свій коментар