Атестація  депутатів місцевих рад

Нещодавно за ініціативи Одеської обласної організації Комітету виборців України (КВУ) відбулась робоча зустріч із депутатським корпусом Роздільнянської міської ради.

 Метою зустрічі було доведення до відома місцевих депутатів результатів проведеного аналізу їх депутатської діяльності. Атестацію депутатів місцевих рад КВУ проводить вже третій рік поспіль. З цією метою вироблена спеціальна методологія та критерії оцінювання, зокрема: відкритість та прозорість у частині доступності для виборців інформації про самих депутатів, інформування про графік і місце проведення прийому громадян, звітування перед виборцями тощо.

Голова облорганізації КВУ Анатолій Бойко зазначив, що за критеріями, третій рік виявився найбільш результативним у порівнянні з попередніми роками. Присутні обговорили озвучені результати, отримали рекомендації та поспілкувались на теми, які їх хвилювали. З висновками проведеного аналізу діяльності депутатського корпусу Роздільнянської міської ради можна ознайомитись за посиланням
http://attestation.in.ua/.

Наш кор.

 

Залиште свій коментар