АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 4 – 10 лютого

ОВЕН (21.03-20.04). Не варто квапити події, і тоді вони на подяку за ваше довге терпіння порадують вас. Важливо зосередитися на роботі. У вихідні близькі люди будуть потребувати вашої підтримки, вислухайте їх і дайте коштовну пораду, але не намагайтеся вирішити всі проблеми за них. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). Відчуття напруженості поступово починає зникати, легше та простіше, але це не виходить, що настав час розслаблюватися. Постарайтеся бути наполегливим і вимогливим, відстоюйте свою точку зору, але не провокуйте конфліктних ситуацій. Не варто перетворювати вихідні в ураган. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). Позитивний погляд на життя відкриє перед вами нові можливості. Оригінальні ідеї в діловій сфері принесуть вам успіх і прибуток. Ризикуйте, втілюйте свої плани, приймайте нестандартні рішення. У вас все вийде. У вихідні на вас очікує бурхливе особисте життя з яскравими враженнями, ніжністю та пристрастю. Сприятливий день – середа, несприятливий день – субота.

РАК (22.06-22.07). Наступає слушна мить для відновлення в багатьох життєвих сферах. Втім, будувати грандіозних планів не варто, краще зайнятися повсякденними справами. Вам удасться продемонструвати високий професіоналізм і свою незамінність у роботі, що може обернутися для вас приємною винагородою. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – понеділок.

ЛЕВ (23.07-23.08). У вас з’явиться чимало способів добитися бажаного, було б чого бажати. А от апатія та лінь – це шлях у нікуди. Успіху можна буде добитися винятково своєю працею. Небажано затівати сварки та конфлікти, краще миритися з випадами недоброзичливців. У вихідні варто відпочити подалі від будинку, бажано перемінити обстановку. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.

ДІВА (24.08-23.09). Вам необхідно бути уважніше до близьких людей. Ваші критичні зауваження можуть їх скривдити, і це загрожує серйозною сваркою. Не вплутуйтеся ні в які, навіть невинні авантюри. Можлива поява нових ідей, однак не всі вони будуть реалістичними. Сприятливий день – середа, несприятливий день – субота.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Бажано більше часу присвятити рішенню старих проблем. Далі їх відкладати не можна. Ви зможете відновити колишні дружні відносини з більшістю партнерів і однодумців. Вступаючі до вас пропозиції виявляться досить цікавими, а контракти – вигідними. У вихідні можливі інтриги та заздрість. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Удача сама може прилетіти вам прямо в руки. Тепер важливо не злякатися її раптовості й не почати метушитися з радощів. На вас чекає фінансовий успіх. Намагайтеся уникати перевантажень на роботі, зайва зайнятість не тільки не залишить часу, щоб радіти життю, але загрожує негативно відбитися на відносинах з колегами. Вихідні варто присвятити вирішенню сімейних проблем, приділіть увагу дітям. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – субота.

 СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Є небезпека переоцінити свої сили. Постарайтеся не бігати від відповідальності. Вам ніхто не пропонує вирішувати всі питання самому. Від вас потрібно тільки одне: не звалювати на інших те, що буде покладено на вас. Варто звернути увагу на своє оточення, на взаємини з партнерами, друзями, родичами. Швидше за все, у вас не вийде приділяти досить часу справам через зайнятість своїми особистими проблемами. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Можуть з’явитися позитивні тенденції в багатьох справах. Однак свої плани та наміри необхідно зберегти в таємниці, якщо ви зацікавлені в їхньому здійсненні. Імовірна поява заступника або впливової особи, який буде до вас прихильною, тоді почнеться новий виток у вашій кар’єрі. У вихідні постарайтеся вибратися куди-небудь в гості, або запросить кого-небудь, і приємне спілкування вам забезпечене. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Постарайтеся не гнатися за чимсь більшим, інакше ви ризикуєте втратити те, що вже маєте. Треба максимально зосередитися на тому, чим займаєтеся в цей момент. Краще робити одну справа, але добре. Не кваптеся з будь-якими рішеннями, тому що геніальна, на перший погляд, ідея може не дожити до практичного втілення. У вихідні постарайтеся співвіднести свої бажання з бажаннями близьких людей і вибрати шлях, який влаштує всіх. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.

РИБИ (21.02-20.03). Цей період може виявитися повним випадковостей. Зате ви зможете завести корисні знайомства, цьому буде сприяти ваш дар красномовства й уміння переконувати навколишніх. На роботі прийдеться розраховувати тільки на свої сили й можливості. Надійність ваших партнерів загрожує виявитися досить умовною. Намагайтеся бути м’якше з домашніми, при необхідності допомагайте ім. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – субота.

 

Залиште свій коментар