АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 15 – 21 березня

ОВЕН (21.03-20.04)

 Ретельно проаналізуйте події,  що відбуваються. Не прислухайтеся до чужої думки. Попереду от-от замаячить щось но- веньке, і воно обіцяє вам справжній успіх і поліпшення вашого фінансового стану. Ваші плани на вихідні можуть відрізнятися від планів членів вашої родини. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Очікуйте позитивні тенденції в бага- тьох справах. Однак поки свої плани й наміри краще зберегти в таємниці, якщо ви зацікавлені в їх здійсненні. Буде багато зустрічей, переговорів і нескінченних справ. У вихідні спробуйте вибратися у гості, або запросіть кого-небудь. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

Вас чекають приємні події. Душевна праця теж приносить свої плоди, розвивайте свій внутрішній світ. Вам бажано не плисти проти плину, а піймати хвилю удачі. І тоді можна буду- вати грандіозні плани. Багато чого здійсниться! Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

РАК (22.06-22.07)

Бажано остерігатися необдуманих слів і рішень. Те, що сьогодні злить і дратує, завтра викличе лише посмішку. Порадійте успіхам близьких людей, влаштуйте сімейну вече- рю. Відкладіть дратуючі вас дрібні справи й займіться розв’язанням найважливіших проблем. Вихідні присвятіть відпочинку. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

ЛЕВ (23.07-23.08)

Сприятливий період для кар’єри й вирішення важливих справ. Можуть виникнути складності в діловій сфері, але відступати не можна, у вас вистачить сил досягти вершини успіху. Можлива серйозна розмова з рідними, проявіть тактовність і не випереджайте події. Вихідні бажано присвятити відпочинку. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

ДІВА (24.08-23.09)

Можливості, які відкриваються перед вами, радують. Вам доведеться мирити близьких друзів, які серйозно посварилися. У вихідні зустріч із новими, цікавими людьми допоможе розслабитися й дозволить повеселитися від душі, а це так вам необхідно. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

 Події на роботі будуть досить непередбачені. Виявіть ініціативу та активність в особистому житті. На вас чекає досить важка робота, але ваші зусилля будуть щедро нагороджені. Ви в змозі впоратися з найскладнішими завданнями. Однак можете втомитися, розв’язуючи чужі проблеми. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Успішний і прибутковий час, що ідеально підходить як для відпочинку, так і для праці. Не варто робити будь-що через силу – однаково не вийде, краще й не братися. Однак, чим би ви не займалися, не забувайте про близьких, вони надихнуть вас і порадують. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

 Вам знадобляться передбачливість і вміння миттєво приймати рішення. Ваші стосунки з керівництвом покращаться. Ділові переговори можуть виявитися досить плідними. Вихідні обіцяють принести цікаві пропозиції. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Спілкування й спільні проєкти з діловими партнерами можуть займати більшу частину вашого часу. Робота зажадає від вас чіткого та послідовного плану дій, інакше ви можете не розрахувати свої сили, а перевантаження вам ні до чого. У вихідні влаштуйте зустріч із давніми друзями та відпочиньте в гарній компанії. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Не виключені сварки й конфлікти, ви бага- то чого будете сприймати вороже. Спробуйте все-таки налагодити стосунки з колегами, це створить позитивну атмосферу навколо вас. Намагайтеся бути чесними з собою та оточуючими. У вихідні порадуйте обновками себе та свою родину. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

РИБИ (21.02-20.03)

Вам варто помізкувати про свої пер- спективи й, визначившись, починати спокійно діяти. У вас є реальний шанс стати справжнім господарем становища. Стосунки з близькими можуть виявитися не такими вже безхмарними, але до вихідних хмари розсіються, і ви прекрасно проведете час у сімейному колі. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

 

Залиште свій коментар