50 тисяч гривень – на потреби військових

Збір коштів у Лиманській громаді триває

Чергова субота у Лиманській громаді була присвячена збору коштів на підтримку Збройних Сил України, адже наші військові її потребують постійно. Минулого разу було зібрано майже 50 тисяч гривень і сьогодні за ці кошти вже придбано один плитконос, зенітний прожектор пошуковий (90 кВТ), потужну лазерну указку, тактичні рукавички (10 шт.) та комплекти термобілизни.

Цього разу заходи проходили на стадіоні в с. Кучурган Лиманської громади, зокрема: ярмарок, конкурс на найкращу страву громади, спортивні змагання, весела анімація, частування тощо.

У конкурсі “Смаколики Лиманщини” взяли участь 18 учасниць ­ місцеві мешканки Лиманської громади. Визначило переможців конкурсу поважне журі, а саме: Анатолій Левицький (староста Кучурганського округу), Надія Бакланова, Микола Доносіян (депутат Лиманської селищної ради), Валентина Базарна (староста Щербанського старостату), Сергій Чернобровкін та Галина Ситнікова.

Головний приз ­ мікрохвильова піч, про що подбала найменшенька волонтерка громади Соломія Величко, дістався Клавдії Шумак. Вона вразила поважне журі своєю майстерністю, приготувавши фаршировану різнокольоровими млинцями курку, та презентацією цієї страви. Друге місце посіла Ольга Мельничук, яка спекла запашний патріотичний коровай та отримала кавомашину. А третє місце та приз ­ електросендвічниця ­ дістався Ірині Калітан за смачні пиріжки з капустою. Не обійшлося і без призу глядацьких симпатій, його отримала наймолодша учасниця конкурсу Ілона Бондар. Виготовлені страви всіх учасників будуть занесені до книги “Рецепти з любов’ю. Гастрономічні пригоди Лиманської громади”.

На околицях стадіону працював благодійний ярмарок “Handmade від майстрів” з різними смаколиками. Усі бажаючі мали змогу придбати кекси, пиріжки, торти, вареники, голубці, печінкові торти, курки фаршировані, плачинди та ще багато смачненького.

А в цей час на стадіоні проходили змагання з шахів та шашок, де переможців теж нагородили подарунками ­ наборами шашок та шахів. Крім того, бажаючі мали змогу проявити свої творчі здібності ­ поспівати караоке, зробити фото на згадку в осінній фотозоні. Дітей теж не залишили без уваги. Для них було організоване дитяче кафе від садочка “Сонячна гронка”, батут, солодка вата та веселі розваги з аніматорами. Серед усіх присутніх була розіграна безпрограшна благодійна лотерея на підтримку ЗСУ. Тож, кожен хто придбав квиток, отримав свій подарунок.

У заході взяла участь поважна гостя з Німеччини (м. Гамбург) Ірина Вайхель, колишня мешканка селища Лиманське, яка зазначила, що і в Німеччині вони проводять аналогічні ярмарки та активно допомагають ЗСУ.

Організаторами низки заходів, що відбулися на Кучурганському стадіоні, виступили: Лиманський селищний голова Віктор Бакланов, депутатка Роздільнянської районної ради Світлана Величко, волонтерки Марія і Соломія Величко та депутатка Лиманської селищної ради Надія Скриданенко.

Активно допомагали в організації заходу працівники селищної ради, а саме: Алла Бондар, Катерина Фелег, Оксана Журба, Вікторія Антонова; депутати селищної ради: Микола Доносіян, Ірина Дяченко, Анна Фурдуй, Лариса Ярошенко, Світлана Чернобровкіна. Дмитро Буц (колишній військовослужбовець), звукорежисер Лиманського будинку №3, забезпечує музичний супровід кожного заходу, за що йому вдячні організатори та учасники благодійних ярмарків. Окремо хотілося б відзначити внесок депутата Лиманської селищної ради Олександра Клешка, який задонатив п’ять тисяч гривень у рамках заходу.

Крім того, окрему вдячність організатори заходу висловлюють старостам Кучурганського та Щербанського старостинських округів, а також Юлії Софіч і активним мешканцям с. Виноградівка. Велика подяка учасникам, які взяли участь в організації благодійного ярмарку, а саме: дитячим садочкам “Сонячна гронка” (завідувачка Галина Наумчук) та “Капітошка” (завідувачка  Таїсія Галічинська), Кучурганському ліцею ім. Павла Каплуна (директорка Лариса Пашура), Степовому ліцею (директорка Євдокія Новосьолова), кафе “Смак” та “Бірліман”, цирковій студії “Арієль”, родинам Куліченків та Крижановських, Галині Бордовських та Олені Вінар.

Протягом благодійного заходу у Кучургані було зібрано 50 тисяч гривень, які підуть на потреби військових 35-о­ї БМП другого ІСВ. Таким чином, підтримуючи наших військових, ми наближаємо нашу Перемогу. Організатори вдячні всім, хто зробив свій посильний внесок у благородну справу, адже разом ми ­ сила! Все буде Україна!

Наталія БУКОВСЬКА

Залиште свій коментар