35 малюків народилося протягом травня

ПРОТЯГОМ травня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 18 дівчаток і 17 хлопчиків. На одну дитинку більше, ніж минулого місяця. Сподіватимемось на нашу Перемогу і такий довгоочікуваний мир в Україні, а тоді вже й більшого поповнення нашого українського роду, якому нема переводу.
Цього разу за кількістю новонароджених – попереду дівчатка. Також лідирують дівчатка з вагою 4 кг 490 г, а найменшенький хлопчик народився з вагою 1 кг 970 г.
Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі!
Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!
Війна приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо в ЗСУ, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
Наш кор.

Залиште свій коментар