31 дитинка народилася протягом вересня

Протягом вересня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 17 дівчаток і 14 хлопчиків. На жаль, менше, ніж минулого місяця. Сподіватимемось на нашу Перемогу і такий довгоочікуваний мир в Україні, а тоді й ще більшого поповнення нашого українського роду, якому нема переводу.

Цього разу за кількістю новонароджених – попереду дівчатка, і у вазі теж вони: найбільша вага 4 кг 360 г, найменша – 2 кг 100 г.

Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі!

Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

Війна приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо в ЗСУ, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Залиште свій коментар