18 липня – престольне свято на честь святителя Інокентія Одеського (відео)

ДОРОГІ БРАТТЯ І СЕСТРИ!

18 липня – наше престольне свято на честь святителя Інокентія Одеського. Дозвольте від щирого серця щиро привітати вас зі святом. Храмове свято є важливим днем для всіх нас, бо ми дякуємо Богові за всі ласки, одержані протягом року. У цей святковий день складаю щиру подяку всім парафіянам, які своєю жертовною молитвою і підтримкою старались, щоб наша церква стала такою, яка є на сьогоднішній день: величною і красивою.

А це все жертовна праця небайдужих людей. Нехай Господь, бачачи працю ваших рук та чуючи вашу молитву, винагородить всіх вас і нехай ця нагорода сторицею знайде кожного, хто її заслужив. Об’єднаймося в любові один до одного, пам’ятаючи найголовнішу заповідь Господа. І в цей непростий час бажаю вам не втратити ту божественну духовну силу, основою якою завжди була, є і буде православна віра, адже вона скеровує нас на правильний шлях і додає віри у краще майбутнє. Нехай це свято принесе світло до ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить наші серця світлими почуттями віри, надії і любові. Нехай Господь обдаровує всіх вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, наснагою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової церкви.

ЗАПРОШУЄМО всіх віруючих Роздільнянщини та гостей з інших районів розділити нашу радість на храмовому святі та взяти участь у спільній молитві на святковій літургії. Богослужіння розпочнеться 18 липня о 8.00.

З любов’ю та повагою протоієрей Олександр СУДОМА, настоятель Свято-Інокентіївського храму

Залиште свій коментар