Визначено кращу дружину юних пожежників Роздільнянщини

Нещодавно в актовій залі Роздільнянського НВК № 1 пройшов районний етап змагань дружин юних пожежних. Команди ДЮП шкіл району змагалися за право називатися кращою районною дружиною юних пожежних.

Цього року районний фестиваль проходив під девізом “Будь-яке лихо здолаємо, коли правила безпеки життєдіяльності знаємо!”. Юні рятівники змагалися у чотирьох номінаціях: “Візитка”, “Вирішення ситуативних завдань”, “Домашнє завдання” та “Конкурс плакатів” на протипожежну та техногенну тематику.

В першому конкурсі – “Візитка” – з незначним відривом перемогла команда ДЮП “Запальні дівчата” зі Степової ЗОШ. У цікавій боротьбі проходив другий конкурс – “Ситуація”. Школярі відповідали на два запитання, які містилися у білетах, та за допомогою підручних засобів демонстрували журі та глядачам, як правильно діяти та як надати допомогу постраждалим у різних екстрених ситуаціях. Переможцем у цьому конкурсі стала команда ДЮП “Ми на сторожі” (скорочено “МНС”) з Яковлів-ської ЗОШ. Традиційно, найбільш видовищним видався останній, вирішальний конкурс – “Домашнє завдання”. Запекла боротьба між командами йшла буквально за кожний бал.             І в цьому конкурсі впевнено перемогла команда ДЮП “МНС” з Яковлівської ЗОШ. Переможцем у конкурсі плакатів на протипожежну та техногенну тематику стала команда ДЮП “Запальні дівчата” зі Степової ЗОШ.

Нелегко було журі визначити переможців та лауреатів районного етапу ДЮП. У результаті, за сумою усіх конкурсів, перше загальнокомандне місце впевнено завоювала команда ДЮП “МНС” з Яковлівської ЗОШ.

Найбільш інтригуючим було оголошення журі переможців районного етапу ДЮП. Наприкінці заходу начальник Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області Сергій Кузьменко та начальник відділу освіти РДА Наталія Красножон урочисто нагородили переможців та лауреатів районного фестивалю дружин юних пожежних грамотами, подарунками та тортами.

Команда ДЮП “МНС” з Яковлівської ЗОШ, як переможець районного етапу ДЮП, представлятиме Роздільнянський район на обласному фестивалі ДЮП.

Сергій ШМОРГАЛ,

провідний спеціаліст Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області.

 

 

Залиште свій коментар