Шукаємо активних громадян

Якщо вам небайдужий розвиток вашої громади, ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо вас долучитися до регіональної команди громадських радників. Ми запрошуємо до участі мешканців Одеської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

У команді ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь, як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків. Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання, необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/3zeQek) до 28 квітня 2018 року.

Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати вам і уточнити додаткову інформацію після отримання ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника. За результатами відбору ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з травня по липень 2018 року. Дати навчання: модуль I – 17-20 травня; модуль II – 10-13 червня; модуль III – 8-11 липня. Участь в усіх етапах навчальної програми – обов’язкова, випускники отримають свідоцтво. Місце проведення – м. Одеса. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат. Про результати відбору ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику.

Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону 097-128-02-10 або електронна скринька: paralegals.network@gmail.com. Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника ви зможете отримати в Роздільнянському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Роздільна, вул. Незалежності, 2, тел.: (04853) 5-03-66, (04853) 5-04-43, та в офісах Мережі правового розвитку  (ГО “Правозахисний ромський Центр” за адресою: м. Одеса, вул. Олександра Кутузакія, 1).

Роздільнянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Залиште свій коментар