У РОЗДІЛЬНІЙ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ. СВІТЛИНИ ДНЯ

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького.

У Роздільній з нагоди відзначення Дня українського добровольця відбулася офіційна церемонія покладання квітів до меморіалів загиблим за Україну. Зокрема, до пам’ятника, що встановлений навпроти Роздільнянського НВК №1 та меморіальної дошки на території навчального закладу на честь Героя-Кіборга, нашого земляка Сергія Іщенка.  Він загинув під час оборони Донецького аеропорту.

Зібралися учасники заходу біля районного Палацу культури, звідки організованою ходою рушили до меморіалів. Серед них – працівники Роздільнянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасники бойових дій на Донбасі, переселенці з Луганщини, добровольці Роздільнянщини, які з перших днів війни на Донбасі, хто чим міг, долучалися до підтримки воїнів-захисників, та представники громадськості.

Слово-звернення до присутніх мовили голова ГО “Громада Роздільнянщини” Володимир Василенко (громадська організація виступила ініціатором проведення Дня українського добровольця), міський голова Валерій Шовкалюк та інші учасники.

Долучився до відзначення цього дня настоятель греко-католицької церкви в м. Роздільна отець Святослав (Кірік), який разом з усіма прочитав молитву “Отче наш”.

На завершення, після покладання квітів, був виконаний Державний Гімн України.

Наш кор.

 

 

 

Залиште свій коментар