Свято праці, хліба і душі

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Працьовиті руки хліборобів, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі – мир і спокій.

Тож, привітати усіх аграріїв Кіровської сільської ради запросили 18 листопада до Калантаївського Будинку культури на святковий концерт під назвою « Свято праці, хліба і душі». Суботнього дня у сільському клубі зібралось багато односельців та гостей. Незважаючи на похмуру осінню погоду, в залі було дуже затишно та весело. Цього вечора щирі слова привітання звучали на адресу працівників сільського господарства від Кіровського сільського голови В.І. Косовської, яка привітала усіх присутніх зі святом, побажала міцного здоров’я, радості та добробуту. Також хліборобів привітала представник ГО «Асоціація інвалідів Роздільнянського району» Кіровської сільської ради А.А. Обойчук-Карпенко, яка розповіла епізод про місцевих комбайнерів. Ведучі свята намагались не оминути увагою нікого, згадали людей, які працювали у колгоспі (він діяв на території сільської ради до 2000 року). Ведучі та артисти клубу підготували гарну концертну програму, яку прикрасили милозвучними піснями, гарними віршами та яскравими костюмами. Багато позитивних емоцій подарували глядачам дитячі танцювальні колективи, радо зустріли і щиро аплодували односельці жіночому ансамблю «Мальви», їх виступ став справжньою родзинкою свята. Цього дня приймали привітання і працівники культури: сільському бібліотекарю та завідуючій Будинком культури було вручено пам’ятні подарунки.

Але сюрпризи на цьому не закінчилися. На свято завітали представники Роздільнянської федерації футболу для нагородження команди ФК «Кіровець» (юнаки), які посіли І місце на Роздільнянщині серед юнацьких команд. Їх нагородили медалями, грамотами та вручили Кубок чемпіонів Роздільнянського району. Слова подяки пролунали і для людей, які є спонсорами футбольних команд і всебічно їм допомагають, а це, в першу чергу, наші хлібороби. Депутат районної ради О.С. Гузовський подякував всім за працю, творчість та любов до рідного села і вручив пам’ятні подарунки – наручні годинники голові Роздільнянської  федерації футболу О.О. Попову, тренеру ФК «Кіровець» М.Ю. Дубовому, першому тренеру команди В.М. Захаренку, капітану команди ФК «Кіровець» (юнаки) В.А. Гузовському, секретарю Кіровської сільської ради І.Б. Стефанець, а також – грошову допомогу для пошиття костюмів керівнику танцювальних колективів М.О. Могилей.

Свято закінчувалось, та людям не хотілося розходитись по домівках, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цієї днини до Будинку культури. Організатори свята та працівники БК на славу попрацювали, зробили все, щоб концерт сподобався усім глядачам, за це їм велика вдячність.

З повагою та щирою вдячністю мешканці с. Калантаївка.

Залиште свій коментар