Щодо заборгованості за отримане тепло

За народною мудрістю, сани треба готувати влітку, адже зима, зазвичай, приходить неочікувано.

З метою якісного та вчасного початку опалювального сезону 2017-2018 років керівництвом районної ради минулого четверга було скликано оперативну нараду щодо погашення заборгованості за отримане тепло державними установами, послуги яким надає КПСВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго». Вів засідання заступник голови районної ради С.М. Крилов, за участю першого заступника райдержадміністрації Д.О. Цибенка, заступника директора КПСВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго» О.О. Ставничого, представників бюджетних установ – боржників. Присутнім було озвучено суми заборгованості по кожній із організацій, а саме: райдержадміністрація – 106086,57 грн; Одеська митниця ДФС – 61030,85 грн; Роздільнянський ВП ГУНП України  в Одеській області – 257248,00 грн.

Сергій Миколайович зазначив, що з метою погашення заборгованості районною радою були надіслані листи до відповідних державних установ. Також під час засідання С.М. Крилов звернувся із пропозицією до керівництва райдержадміністрації переглянути районний бюджет, щоб віднайти кошти для погашення заборгованості, що склалася.

Варто зазначити, що окрім вищеперерахованих боргів, заборгованість населення (м. Роздільна та смт Лиманське) за отримане тепло складає 2 млн 150 тис. грн, заборгованість дотації з місцевого бюджету – майже 1 млн 200 тис. грн, недоотримані кошти за пільги та субсидії – понад 200 тис.грн.

Несвоєчасна сплата як установ, так і населення за спожиті послуги призводить до несвоєчасної виплати заробітної плати працівникам підприємства та заборгованості КПСВТГРР «Роздільнатеплокомуненерго» перед постачальником газу, що може призвести до відключення від газопостачання. Тому, задля вчасного входження та якісної підготовки до наступного осінньо-зимового періоду, погашення заборгованості є основою створення комфортних умов взимку.

Наш кор.

Залиште свій коментар