Розпочато ремонт дороги до с. Понятівка Роздільнянського району

Напружена ситуація із дорогами в нашому районі останнім часом призводить до обурення місцевих мешканців. Неодноразово  доходило і до перекриття доріг. Не витримали і активісти із села Понятівка, які тривалий час порушували дану проблему, добиваючись ремонту дороги, що веде до їх села (О161912 «Роздільна-Понятівка-Кошари-Червонозначенка»).

І ось, нарешті, крига скресла, і на даному автошляху з’явилася спецтехніка Облавтодору. Зазначена дорога обласного значення і гроші на її ремонт були виділені із обласного бюджету, у сумі 800 тис.грн. на проведення ямкового ремонту.

Варто зазначити, що завдяки ініціативі місцевих активістів вдалося залучити і кошти господарства ТОВ «Обрій-МТС», яке обробляє більшість земель Понятівки. Керівництво підприємства зробило свій внесок у ремонт автошляху – надали 250 тис. грн, що дасть можливість збільшити обсяг робіт.

На цьому місцеві активісти не зупиняються. Планують звернутись до понятівських сільгосптоваровиробників з метою їх залучення до збирання коштів. Активно допомагають у фінансуванні ремонтних робіт і місцеві мешканці, які очікували на цю подію достатньо тривалий час і, можливо, й досі не можуть повірити, що від дороги отримуватимуть справжнє задоволення.

Детальніше на сторінках газети “Вперед”.

 

Залиште свій коментар