УВАГА! ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА!

На території Одеської області утримується надзвичайний (5 клас) пожежної небезпеки.

         Так, з початку вересня місяця на території району виникло 11 пожеж. Загоряння сухої трави, стерні та сміття мали місце на відкритих територіях в Єреміївської, Буцинівської, Кучурганської, Камянської, Єгорівської, Яковлівської  сільських рад та м. Роздільної. Найбільших збитків пожежі завдали садовим товариствам “Бріз” Єреміївської сільської ради, “Архітектор”, “Гідравлік 3” Єгорівської сільської ради. Гасіння пожеж ускладнювалося дільністю розташування, відсутністю належних проїздів для пожежної техніки, відсутністю протипожежних розривів між будинками та спорудами. Незважаючи на багаторазові попередження, сільськими радами не створено місцеві пожежні команди.

         Імовірними причинами більшості загорянь вважаються необережне поводження з вогнем.

         Слід знати, що в таку посуху пожежі в природних екосистемах виникають від найменшої іскри, недопалку, але частіше від необережного поводження людей з вогнем при розведенні вогнища. Важливим є відповідальне та свідоме відношення громадян до збереження навколишнього природного середовища.

         Кількість загорянь значно збільшується протягом вихідних та святкових днів, тому Роздільнянський МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах.

         З початку року на території району зафіксовано 133 пожежі. Будьте обачні та обережні під час проведення господарчих робіт та відпочинку на природі, суворо виконуйте правила пожежної безпеки. Не випалюйте суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку.

         Пам’ятайте: виконання простих правил пожежної безпеки зробить Ваш відпочинок радісним та корисним.

 Роздільнянський МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області

Залиште свій коментар