На підтримку юнацького спорту

   На черговому пленарному засіданні міської ради 30 березня 2018 року було розглянуто низьку важливих питань в інтересах міської громади.

     Одним із таких питань стало делегування коштів до районного бюджету на забезпечення участі спортсменів в спортивних заходах міського, районного, обласного та всеукраїнського рівня. При цьому кошти були виділені не тільки для міських гандбольних команд  «Роздільна35+», «Збірна м. Роздільна» та футбольної команди «Спартак-Роздільна», а й для вихованців Роздільнянської ДЮСШ з метою участі в міжнародному турнірі з гандболу серед юнаків 2006-2007р.н. в смт Затока та дитячому кубку Федерації з футболу серед юнаків 2007-2009р.н.в смт. Славське Львівської області.

    Саме для вирішення цього питання було проведено розширене засідання нашої постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, підтримки культури та спорту, на яке було запрошено керівництво Роздільнянської ДЮСШ, керівництво КЗСПТГРР «Стадіон «Спартак», представників спортивних команд та інші. Після довготривалих обговорень за одностайним рішенням комісії було вирішено не стояти осторонь проблем дитячого спорту, які на теперішній час вирішуються на рівні району, а надати дієву підтримку нашому талановитому юнацтву, що вже сьогодні має чималі спортивні здобутки як на обласному так і державному рівні.

      Крім цього було вирішено підтримати депутатське звернення депутата міської ради Тегляєвої О.В. щодо делегування коштів на придбання тканини для костюмів учням хореографічного класу КЗ «Роздільнянська школа мистецтв».

    Не менш жваво на сесії обговорювалось питання щодо делегування коштів міського бюджету до районного бюджету з метою визначення госпітальним округом місто Роздільна, а саме Роздільнянську ЦРБ. Саме для вирішення цього питання членами нашої постійної комісії міської ради найближчим часом ініційовано та буде проведено засідання з метою обговорення  та визначення необхідного медичного обладнання та відповідного обсягу фінансування на його придбання.

О. Дмитренко, О. Тегляєва, Ю. Кукса, Н. Топтунова, В. Поштаренко, члени постійної комісії міської ради з питань соціального захисту населення, підтримки культури та спорту.

Залиште свій коментар