На Одещині визначили кращих прикордонних інспекторів

Інститут дільничних інспекторів прикордонної служби з початку свого створення в Державній прикордонній службі України займає чільне місце в загальній системі охорони державного кордону.

Саме дільничні інспектори у відомстві є надійною з’єднувальною ланкою з мешканцями прикордоння. Виходячи з цього, було створено відомчу програму, яка передбачає різноманітні заходи для забезпечення ефективнішої роботи даної ланки персоналу. Для визначення реального рівня фахової підготовки інспекторів, вироблення рекомендацій щодо його покращення, щорічно в Державній прикордонній службі вже стало традиційним проведення змагань на першість дільничних інспекторів. Для визначення кращих, які ввійдуть до збірної команди, що буде представляти Південне регіональне управління на загально-відомчих змаганнях, на базі управління Білгород-Дністровського прикордонного загону проведено другий етап даного заходу. У змаганнях взяли участь 25 дільничних інспекторів з Могилів-Подільського, Котовського, Білгород-Дністровського, Ізмаїльського та Одеського прикордонних загонів.

Відповідно до програми, змагання було розділено на дві частини: індивідуальна першість та естафета. Індивідуальна першість визначила дільничого інспектора, який має кращі теоретичні знання положень та організації службової діяльності кожного ДІПС, а також має кращі практичні навички щодо застосування повноважень під час виконання завдань. Естафета показала уміння інспекторів діяти в екстремальних умовах та їхню здатність якісно виконувати свої обов’язки щодо виявлення та припинення правопорушень. Кращою в естафеті була команда Білгород-Дністровського прикордонного загону.

За підсумками усіх змагань в командній першості місця розподілились таким чином: перше місце виборов персонал Одеського прикордонного загону, друге місце – персонал Могилів-Подільського загону, третє місце – команда Білгород-Дністровського прикордонного загону. В особистій першості переможцем став дільничний інспектор прикордонної служби (ДІПС) Одеського прикордонного загону. Друге місце здобув ДІПС Ізмаїльського загону. Почесне третє місце виборов ДІПС Могилів – Подільського загону.

Прес-служба Білгород-Дністровського прикордонного загону.

Залиште свій коментар