На Одещині проводяться заходи у рамках антикорупційної акції

Черговим кроком, що спрямований на ефективну реалізацію Державної програми з засад антикорупційної політики є проведення з 3 жовтня по 25 грудня цього року в Білгород – Дністровському загоні та у прикордонному відомстві в цілому антикорупційної акції «Доброчесність».

В рамках зазначеної програми створюватимуться ефективні механізми запобігання корупції, порушенню етичних стандартів поведінки та забезпечення контролю за посадовими особами, тощо.

Варто зазначити, що з кожним днем все більше фіксується фактів відмови прикордонників від неправомірної вигоди, що свідчить про системність у викоріненні такого ганебного явища як хабарництво. Загалом з початку проведення антикорупційної акції «Доброчесність» в Білгород – Дністровському загоні зафіксовано 9 спроб «підкупу» прикордонників. В основному «неправомірну вигоду» намагалися надати іноземці, що порушили законодавство України з прикордонних питань, з метою не притягнення до відповідальності. Хоча в ряді випадків і наші співвітчизники намагалися за хабар «вирішити питання» та безперешкодно перетнути кордон.

Зауважимо, що курс на подолання корупції в прикордонному відомстві залишається незмінним.

Прес-служба Білгород-Дністровського прикордонного загону.

Залиште свій коментар