Вітаємо з Новим роком!

Дорогі шанувальники Роздільнянської районної газети “Вперед” на усіх її платформах!
Сердечно вітаємо вас з прийдешнім Новим роком!
Дуже важко писати в ці дні слово “вітаю”, адже горе спіткає українців мало не щодня. Вчора Одещина була в жалобі, а Роздільнянщина три дні поспіль ховала найкращих синів України. Серце крається від неймовірного болю, але ми маємо триматися, маємо підтримувати один одного, маємо бути сильними. А нещадного ворога обов’язково спіткає нещадне покарання. Бажаю міцності духу, сили волі та віри в нашу ПЕРЕМОГУ та МИР! СЛАВА УКРАЇНІ!

Наталія Буковська,
головна редакторка Роздільнянської районної газети “Вперед”

P.S. Сьогодні нас вже 10 тисяч на сторінці у Фейсбук, дещо меншими показники є на інших платформах. Кожному, хто до нас завітав, ми надсилаємо запрошення приєднатися до нашої спільноти. Друкована версія газети теж з нетерпінням чекає на вас, а це для нашого колективу головне джерело доходів, щоб утримати працівників, розвивати редакцію та зберегти видання, яке засноване ще у 1931 році.

Тож не вагайтесь, приєднуйтесь і станьте частинкою великої родини. А ми зі свого боку будемо тримати вас в курсі подій, спільними зусиллями порушувати і вирішувати нагальні питання та не забувати про головне – вшановувати пам’ять наших героїчних земляків. Залишайтесь з нами сьогодні, завтра і завжди!

 

Залиште свій коментар