Відпочинок у «Барвінку»

Пролунав останній шкільний дзвінок. Прийшла пора літніх канікул та настав час відпочинку, але учні із задоволенням йдуть до школи, бо там їх чекають веселощі, розваги. Адже при закладах освіти відкрилися пришкільні табори денного перебування. Про це своєчасно подбало керівництво району.

Третього червня розпочав роботу літній пришкільний табір «Барвінок» у Степовій ЗОШ. Учні під час відпочинку отримують вітамінне харчування: свіжі овочі та фрукти. Очолює табір педагог­організатор Н.О. Скорікова, вихователі: І.Г. Гінкул, Я.О. Епнер, Н.С. Скрипка, С.Ю. Чабан. На період перебування дітей в таборі заплановано проведення виховної роботи: бесіди з техніки безпеки, рухливі ігри, театралізовані вистави з казковими героями, козацькі забави, День екології, День здоров’я, походи на природу, перегляд мультфільмів до Дня спорту і козацтва; виставки малюнків «Здравствуй, любе літечко!», «Моя сім’я», «Ми ­ маленькі козачата»; шашко­шахові турніри та з настільного тенісу, спортивні змагання.

4 червня відбулося відкриття табору. Діти співали пісні про літо, канікули, відпочинок. Було проведено багато різноманітних конкурсів: козачок з кульками, подолання перешкод, клубочок побажань, конкурс малюнків. Дітям були вручені пам’ятні сувеніри. Всі із задоволенням відвідують табір, зміцнюють здоров’я, набувають нових знань, навичок колективізму. Гарного всім відпочинку і незабутніх вражень!

Н. СКОРІКОВА, педагог­організатор Степової ЗОШ.

Залиште свій коментар