У Кучурганській ЗОШ відремонтували спортивну залу

У березні поточного року у статті «У полі зору – умови навчання у школах» (газета «Вперед» від 20.03.2020 року № 12) ми писали про робочу поїздку керівництва району до Кучурганської сільської та Лиманської селищної рад. До складу делегації увійшли: голова райдержадміністрації Сергій Приходько, заступник голови районної ради Сергій Крилов, депутат обласної ради Віктор Бакланов, директор КУ “Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти” Микола Сухий та інженер з технічного нагляду Іван Бевзенко.

Під час зустрічі йшла мова про необхідність проведення капітального ремонту спортивної зали Кучурганської ЗОШ ім. П.М. Каплуна та заміни вікон у Лиманській ЗОШ № 1. І ось чотири місяці потому робоча група у тому ж складі навідалась до цих же об’єктів, аби перевірити стан вже виконаних робіт.
Світлою та сонячною вийшла спортивна зала Кучурганської школи – пофарбовано стіни та підлогу, замінено вікна, дещо зменшивши їх розміри, облаштовано систему опалення. Директор школи Лариса Пашура та заступник Кучурганського сільського голови Анна Фурдуй висловили вдячність депутату Одеської обласної ради Віктору Бакланову, керівництву району та підрядної організації за відповідальний підхід до справи та якісно проведений ремонт.
Не менш приємними були відвідини Лиманської ЗОШ № 1, де вже завершено роботи із заміни вікон на нові – енергозберігаючі (всього 71 вікно). Це дасть змогу значно заощаджувати на опаленні в осінньо-зимовий період. Водночас, є необхідність в оновлені фасаду навчального закладу, що було заплановано присутніми на перспективу.
Нагадаємо, що за сприянням депутата Одеської обласної ради Віктора Бакланова на ремонт спортивної зали у Кучурганській ЗОШ ім. П.М. Каплуна з обласного бюджету виділено 1 млн 100 тис. грн, а на заміну вікон у Лиманській ЗОШ № 1 (в тому числі й спортивної зали) – 800 тис. грн. До речі, в Лиманській школі вже завершені роботи з облаштування тротуарною плиткою шкільного подвір’я, на що завдяки знову ж таки Віктору Бакланову було виділено 351 тис. грн з обласного бюджету. Відтепер учнівська молодь зможе проводити різноманітні заходи у комфортніших умовах на свіжому повітрі.

 

Керівництво району в особі голови райдержадміністрації Сергія Приходька та заступника голови райради Сергія Крилова подякували обласному депутату за небайдужість до проблем соціальних об’єктів округу, від якого він обирався, та висловили надію на подальшу співпрацю.

 

Залиште свій коментар