Слово про майора поліції Віталія Халявицького

«У поліцейського має бути чуйне та уважне ставлення до громадян, тоді довіра людей до поліції зростає», – дільничний Роздільнянської територіальної громади Віталій Халявицький.

Майор поліції понад шістнадцять років на одній посаді і давно став для жителів своєї громади зразковим захисником та порадником, який завжди допоможе у будь-якій ситуації.

Віталій ще в юнацтві зробив вибір працювати в правоохоронних органах. У 2007 році він здобув фахову освіту в юридичному інституті Харківського Національного університету внутрішніх справ і відразу пішов на посаду дільничного в Роздільнянський район, де працює по сьогоднішній день, не зраджуючи присязі, яку склав на вірність українській державі й народові.

Поліцейський живе на території, яку обслуговує, і це дає йому змогу підтримувати тісний зв’язок з населенням, знати його проблемні питання та допомагати у їх вирішенні 24/7. Для місцевих Віталій давно став захисником та порадником в одній особі, до нього звертаються з будь-якими проблемами, знаючи, що він завжди допоможе. «у поліцейського має бути чуйне та уважне ставлення до громадян, тоді довіра людей до поліції зростає», - дільничний роздільнянської територіальної громади віталій халявицький

«у поліцейського має бути чуйне та уважне ставлення до громадян, тоді довіра людей до поліції зростає», - дільничний роздільнянської територіальної громади віталій халявицький

«Секрету тут великого немає: довіра людей напряму залежить від чуйного та уважного ставлення до них», – пояснює поліцейський.

«у поліцейського має бути чуйне та уважне ставлення до громадян, тоді довіра людей до поліції зростає», - дільничний роздільнянської територіальної громади віталій халявицький

Пріоритетом у роботі дільничного є забезпечення порядку в громаді та недопущення правопорушень. Поліцейський постійно проводить профілактичну роботу з населенням, наглядає за особами, схильними до домашнього насильства, пияцтва, крадіжок,  хуліганства. І велику увагу приділяє усуненню причин, що сприяють вчиненню правопорушень. «Переконаний: щоб вирішити будь-яку проблему, в тому числі і запобігти правопорушенню, завжди треба дивитися у корінь», – каже правоохоронець.

Роздільнянський районний відділ поліції Одещини

Залиште свій коментар