Начальник Одеської ОВА Максим Марченко відвідав Роздільнянський район

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко з робочим візитом відвідав Роздільнянський район.
Спершу керівник області ознайомився зі станом справ у двох закладах освіти, оглянувши Лиманську школу № 1 та Кучурганську школу імені П.М. Каплуна.
Максим Марченко першочергово перевірив стан укриттів і відзначив, що його необхідно значно покращити. Тому дав доручення якнайшвидше розпочати всі необхідні ремонтні роботи.
На зустрічі з активом Лиманської громади та керівним складом правоохоронних органів Роздільнянського району Максим Марченко обговорив питання соціально–економічного розвитку району в умовах воєнного стану.
Зокрема торкнулися питань водопостачання та водозабезпечення декотрих громад. Також порушили питання роботи місцевої насосної станції, ліквідації багаторічного сміттєзвалища та земельні проблеми.
“Роздільнянський район розташований на кордоні з Придністров’ям, тому тут найважливо дотримання усіх безпекових компонентів. Але і питання щодо забезпечення усіх сфер життєдіяльності треба тримати на постійному контролі районної влади. Особливо – підтримка, розміщення та працевлаштування ВПО” – наголосив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.
Джерело: Одеська ОВА

Коментарі

  • Gladys

    Здравствуйте спасибо за информацию. Сатти жулдыз купить онлайн 5/36 также не представляет сложности, для этого необходимо осуществить satty zhuldyz вход, пополнить баланс, используя банковскую карту или другой удобный инструмент.

Залиште свій коментар