Будьмо гідними своєї громади!

Депутатська робота дуже складна і надзвичайно відповідальна. Народний обранець – завжди активна людина, якій люди довіряють, за якого віддають свої голоси, аби бути впевненими, що їх захищатимуть у всіх важливих питаннях, їх інтереси враховуватимуть під час прийняття життєвоважливих рішень. Про це твердить Закон України «Про місцеве самоврядування». Йдучи на вибори, кожна людина, яка готується стати депутатом, має розуміти свою місію і тверезо оцінювати власні можливості.

Зазначимо, що наразі в нашому районі нарешті запрацювало фінансування – почали виділятися кошти на важливі соціальні об’єкти, які тривалий час потребували капіталовкладень. Це все – результат активної роботи небайдужих депутатів районної ради. Ми вдячні всім нашим колегам, які із відповідальністю ставляться до засідань постійних комісій, регулярно відвідують сесії районної ради. Це дуже важливо для депутата – представника певної громади. Ми не отримуємо зарплат за це, але повинні заслуговувати на головну винагороду – на вдячність від людей, які довірили нам свої голоси.

На жаль, так працюють не всі із 34 депутатів районної ради сьомого скликання. Так, на останньому засіданні сесії були присутні лише 24 народні обранці. Виникає питання: невже іншим десяти народним обранцям байдуже, які питання розглядаються, які рішення приймаються?! Адже це ж стосується і громад, які вони представляють та інтереси яких мають захищати! Це і проблеми стосовно початку опалювального сезону, це і харчування дітей у школах, це і виплата зарплат і багато інших життєвоважливих питань.

Не хочеться називати всіх їх поіменно, але, якщо ситуація не зміниться на краще, будемо змушені вдатися до таких дій, щоб кожен виборець побачив, за кого голосував.

Пам’ятайте, шановні колеги, що головне наше покликання – служити народові, працювати на благо своєї громади та свого району загалом.

С.Г. ВЕЛИЧКО, Л.А. КОВАЛЕНКО, О.І. КОЛЕСНІК, Н.Г. ДРАГОМИРОВА, Л.І. ТОРБИНСЬКА,

депутати районної ради. 

Залиште свій коментар