Благодійний концерт “Молитва за Перемогу”

24 лютого 2022 року тривога охопила серця українців, земля здригнулася від вибухів, а небо запалало загравами. Пронизливий біль та страх, наповнені сльозами та розпачем очі — після 8 років війни росія розпочала повномасштабне вторгнення на українську землю.

Пліч-о-пліч із тими, хто зі зброєю захищає нашу землю, тримають оборону на своєму фронті і митці. Хтось ділиться своїми емоціями та думками, змальовуючи страшні реалії сьогодення, а хтось силою української пісні надихає та пишається нашою славетною Україною, Збройними Силами України, кожним, хто чинить опір та бореться за нашу державу.

Щоб підтримати бойовий дух, 27 квітня у Палаці культури  відбувся благодійний концерт «Молитва за Перемогу». Організували захід працівники відділу культури Роздільнянської міської ради, творчий колектив міського Палацу культури спільно з народним вокальним гуртом «Зоряни». Ведучим та головним натхненником заходу виступив Володимир Василенко – художній керівник народного вокального гурту «Зоряни», голова ГО «Громада Роздільнянщини», активний учасник волонтерського руху. Захід відвідали роздільнянці, які стали на захист батьківщини та боронять рідну землю, які продовжують активну волонтерську діяльність, аби допомогти нужденним у такі непрості часи. Промовистим був виступ настоятеля греко-католицької церкви Святослава Кирика, який з самого початку вторгнення російського окупанта духовно підтримує роздільнянців.

НВГ «Зоряни» під справним керівництвом диригента Володимира Василенка,  своїм витонченим виконанням дали змогу насолодитися чудовими українськими патріотичними піснями. Відомий на Роздільнянщині соловейко Валерій Момренко своїм співом, як завжди, проник до самого серця, виконуючі пісню «Соколята». Соліст Леонід Поліщук  заспівав під час заходу свої власні  пісні, які народилися у автора з початку вторгнення росії на українську землю у 2014 році. Співали не лише артисти, а й ті хто відвідав концерт.

Український народ співучий та творчий. З початку російської окупації талановиті українці вже переспівали безліч старих та  склали низку нових українських пісень. Ці пісні – протиотрута для нас від величезного зла під назвою “війна”. Ми обов’язково переспіваємо їх на день нашої Перемоги, а творчі колективи Роздільнянщини зроблять це свято душевним та незабутнім!  Тож, чекатимемо з нетерпінням на нові  вистави від наших талановитих артистів. Перемога буде за нами! Слава Україні! Героям Слава!

 

Залиште свій коментар