Акція “Будуємо Україну Разом” у Роздільній

В суботу, 28 травня 2022 року,  навпроти  парку у Роздільній відбулася “Всеукраїнська толока Будуємо Україну Разом – БУР“, яка проходила в різних регіонах України. В нашому місті її підтримали та провели активна молодь.
“Будуємо Україну Разом” — волонтерський рух української молоді, програма Української освітньої платформи, яка створює можливості для молоді творити зміни в країні через волонтерство.
Хоч нас зібралося небагато, а саме 6 людей (хотілося б в місті з населенням майже 17,5 тисяч, бачити більше), ми своєї мети досягли! Ми прибрали фасадну частину території навпроти “Старого” парку на вулиці Муніципальній та частково паркувальний майданчик.
Нам вдалося зібрати 2 великих пакети сміття, які ми викинули в розташовані на локації сміттєві баки. КП “Роздільнянський міський водоканал” вивезе їх. Судячи з кількості недопалків, зібраних на локації, нашому місту терміново потрібна активна антитютюнова кампанія – написав на своїй сторінці у Фейсбук місцевий активіст, секретар Молодіжної ради при Роздільнянській міській раді, Денис Зейналов.
В результаті проведеної акції було зібрано 2 кілограми ПЕТ-пляшок, 4 кілограми макулатури, 12 кілограмів скла, 1,5 кілограми термозбіжної PE (поліетиленової) плівки – ці види вторинної сировини були доставлені волонтерами до місцевого підприємства з переробки вторинної сировини.
Зібрані пластикові кришечки були передані  місцевій підприємиці Лесі Берегей, яка приймає кришечки та передає їх проєкту “Пластик рятує життя”, метою якого є збір коштів на реанімобіль для оперативного повернення поранених з зони бойових дій.
Також було зібрано металобрухт та величезна кількість алюмінієвих банок.
З цікавих знахідок – клубна картка одного з фітнес-клубів, ключ, 70 копійок та 2 російських рублі (останнє, напевне, навіть в якості металобрухту, неможливо буде утилізувати), – зауважив Денис.
Толока проходила в доброзичливій атмосфері під драйвову українську музику. Майстриня фото Юлія Левенець зробила чудові фотографії і допомогла  збирати макулатуру.
Вдячний усім, хто долучився, усім, хто допоміг і хто сприяв успішності нашої толоки 🤝
Для того, щоб зробити добро потрібні бажання і зовсім трохи сил. В нас це є. Саме тому перемога в усіх битвах – і на толоці, і на фронті буде за нами!
Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦 – підсумував проведення акції Денис Зейналов. 
Наш кор.

Залиште свій коментар