Звітний концерт Заслуженого працівника культури України Наталії Пояцики

Відбувся звітний концерт класу сольного співу викладача Н.С. Пояцики, Заслуженого працівника культури України (КЗ “Роздільнянська міська школа мистецтв”).
На сцені Роздільнянського Палацу культури було свято. Свято Української пісні. Бо саме в цей драматичний час ми всі ідентифікуємо себе як громадян своєї Країни та своєї Мови.
Учням Наталії Сергіївни вдалося передати всі ті почуття, думки, яким вона їх навчала. Випускник 2023 року Кіріл Черних отримав оплески за вдале втілення образу, випускниця 2022 року, Ольга Вдовиченко (Офкм Данькевича) талановито виконала класичні українські твори. Чудово прозвучали вокальні гурти “МАКИ”, “Чорнобривці”.
Родзинкою став номер від Сергія Пояцики з піснею “Моє Місто” (автор Микола Пояцика).
Не менш цікавими були також виступи учнів класу хореографії школи мистецтв, викладач Т.С. Майнова.
Наталя Сергіївна, разом з ведучою заходу М.П. Павлюченко, вручали грамоти і кубки переможцям Міжнародних конкурсів.
Багато теплих слів прозвучало від гостей і начальника відділу культури Роздільнянської міської ради Н.О. Кучеренко, яка зазначила, що Наталя Сергіївна вже не одне десятиріччя працює для розвитку та пропагування української пісні та культури.
Не можна оминути добрим словом виступ зразкового вокального гурту Роздільнянського Палацу культури “Чарівниця”, керівником якого є все та ж Н.С. Пояцика.
Щирі побажання Викладачу та її учням подальших перемог, творчого довголіття.
Це був перший з серії звітних концертів до 53-річчя Школи мистецтв.
Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Роман Гімбра

Залиште свій коментар