Звернення Сергія Гриневецького з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом

Звернення голови Одеської ОДА Сергія Гриневецького з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Шановні земляки! Дорогі друзі!

Щиро вітаю Вас із Днем пам’яті та примирення і святом Великої Перемоги!

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Сьогодні Україна вшановує пам’ять усіх, хто боровся з нацизмом. Ці дні стали священними для кожного з нас, і хоча минуло багато років, але віхи історії не стерти ні з пам’яті народної, ні з скрижалей історії.

Ми пам’ятаємо героїчну оборону Одеси, пишаємося тим, що саме наше місто першим в країні оголосили містом-героєм через звитягу своїх захисників та визволителів, їхню мужність та патріотизм.

Низький уклін тим, хто в лиху годину війни мужньо захищав нашу землю від ворогів; хто героїчно пройшов крізь тягар страшної війни.

Ми усвідомлюємо, що Перемога – плід титанічних зусиль десятків держав та сотень народів, і свій вагомий, неоціненний внесок у цю велику справу зробив український народ, зокрема наші земляки-одесити.

Вшановуємо ветеранів та усіх, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених.

Висловлюю кожному з вас щиру шану і повагу за патріотизм, мужність, силу духу, ратний труд, активну громадянську позицію, які стали надійною основою мирного життя, запорукою становлення та розвитку нашої Одещини.

День пам’яті та примирення і День перемоги мають нагадувати про страшну катастрофу і бути застереженням нам і нащадкам. Історія доводить – українці перемагають лише тоді, коли незалежні та єдині!
Вічна пам’ять загиблим!
Слава ветеранам!
Міцного здоров’я всім вам, друзі, миру та злагоди! Хай добробут і щастя живуть у ваших домівках!

З повагою
Сергій Гриневецький,
голова Одеської обласної державної адміністрації

Залиште свій коментар