ЗВЕРНЕННЯ народного депутата України Ігоря ВАСИЛЬКОВСЬКОГО

Шановні мешканці Роздільнянщини!

Радий звернутися до вас у статусі народного депутата України. Щиро дякую всім, хто повірив у мене. Докладатиму максимум зусиль, щоб не підвести вас. Разом ми змінимо Україну на краще!

29 серпня відбулась історична подія – перше засідання Верховної Ради IX скликання. Я та мої колеги маємо величезну відповідальність перед виборцями, які надали нам колосальну безпрецедентну підтримку. Виконуючи обіцянки, дані українцям, активно впроваджуємо нові ініціативи.

Мене призначено головою підкомітету з питань морського транспорту. Разом із заступником голови комітету Тищенком будемо займатися питаннями морського транспорту, інфраструктури та морських портів. Моїм радником буде досвідчений спеціаліст у галузі судноплавства Володимир Геннадійович Работнев. У минулому він займав посади заступника міністра транспорту та зв’язку, а також директора Державного департаменту морського та річкового транспорту. Впевнений, з такими кваліфікованими експертами розвинемо мор­ський транспорт та усунемо проблеми у цій сфері.

Як народний депутат, буду підтримувати зміни до законодавства, що не дозволятимуть залишатись при владі тим, хто не бажає розв’язувати проблеми народу та перекладає свої обов’язки на інших. Відверто кажучи, не розумію позицію депутатів, які трималися за недоторканість, гадаючи, що відповідальність за злочини у новому парламенті обійде їх стороною. Скасування недоторканості ­ це воля виборців, які не допустять повернення до старого. Майже одностайно ми, народні депутати, проголосували за скасування депутатської недоторканості. Мені, як і моїм однодумцям з партії, не потрібен імунітет. Ми використовуємо мандати для того, щоб змінити життя українців на краще.

Сьогодні завершується наша інтенсивна, напружена робота на пленарному тижні. Зізнаюсь, результатом задоволений. Прийнято багато нових законопроектів, які покликані зробити Україну сильною та багатою.

За три тижні, які я провів у статусі народного депутата, через соціальні мережі та в телефонному режимі мені було поставлено безліч запитань типу: «Ви так швидко забули про своїх виборців? Де Ви?». Не забув. Практично щодня, починаючи з 29 вересня, перебував у Києві, працював у Верховній Раді. З понеділка зможу розпочати активну роботу на своєму 139­му окрузі. До речі, вже запрацювала моя перша громад­
ська приймальня – у с. Фонтанка Лиманського району. Чекаємо усіх із питаннями та пропозиціями щодо діяльності народного депутата, також у нас ви зможете отримати кваліфікаційну юридичну консультацію. Наголошую: це лише перша громадська приймальня. Будемо відкривати їх в усіх районах округу, щоб мати можливість спілкуватися з усіма небайдужими мешканцями щодо розв’язання місцевих проблем.

Вже у понеділок, 23 вересня, запланована зустріч з представниками різних галузей та активістами в м. Роздільна. З часом моя громадська приймальня запрацює і у вашому районному центрі.

Робитиму все, щоб ви не пошкодували про свій вибір.

Ваш Ігор ВАСИЛЬКОВСЬКИЙ, народний депутат України.

Залиште свій коментар