Зустріч випускників 1979 року в Степовій ЗОШ 

Випускники Степової ЗОШ 1979 року (В. Слюсаренко, Н. Телятнікова, Л. Шуть, Ілюхіна, З. Лосєва, С. Мануйленко, С. Кот, Н. Карачковська, В. Васьковський, В. Смоляков, О. Румянцев, М. Чорба, В. Епнер, Т. Косинська, А. Макар, О. Садовніков, И. Чабанюк) зібралися 25 травня на зустріч, присвячену 40-річчю закінчення школи.

Висловлюємо велику подяку адміністрації та колективу Степової ЗОШ за теплий, щирий прийом.

Директор школи Є.О. Новосьолова провела презентацію школи. Ми пройшлися сьогоднішніми, за обладнанням та оформленням, навчальними кабінетами, шкільними приміщеннями. Нас ознайомили з традиційними загальношкільними та державними святами, заходами, що проводяться в школі; ознайомили з певними досягненнями учнів, вчителів; поєднали згадки епізодів шкільного життя з коментарями до світлин з фотоархіву минулих наших шкільних років, що було дуже і цікаво і радісно, а інколи і сюрпризно.

Учні 3-8 класів, разом з вчителями, привітали присутніх концертом художньої самодіяльності. Пісні «Мамина сорочка», «Хай живе надія», гарно виконані вчителем С.Я. Лещинською та ученицею 8 класу К. Войтовою, торкали до сліз серце кожного; веселі гуморески викликали усмішки, а таночки, у виконанні учнів 3 класу і учасників учнівського хореографічного ансамблю «Барвінок», захоплювали і піднімали веселий настрій. Ми дуже раді зустрічі!

Любі друзі! Випускники всіх років Степової ЗОШ! Дружній всім привіт! Зустрічайтеся! Адже такі зустрічі – справжнє джерело натхнення, радості, оптимізму, щастя. Щасти нам усім! Великий уклін і вдячність нашим вчителям!

С. Кот, Т. Косинська, М. Чорба, Л. Шуть, від імені випускників Степової ЗОШ.

Залиште свій коментар