ЗНОВУ ЧЕМПІОНИ!

«Соціальна справедливість» та Всеукраїнська Федерація самбо та вільного стилю пропагує здоровий образ життя та роблять спорт більш доступним. Тому вже третій раз підряд вони організували Турнір з пляжного самбо у м. Одеса. Учасниками Турніру, який пройшов 22 червня 2019 року стали діти, підлітки та дорослі спортсмени.

Мужніх та сильних переможців нагородили кубками та медалями.

Наша Роздільнянська дитячо-юнацька спортивна школа також не залишилась у сторонці. Від нашого містечка виступили троє дзюдоїстів.    У запеклій боротьбі, під пекучим сонцем, на розпеченому під ногами піску наші спортсмени показали високий рівень підготовки.

Хоробра, зірочка нашої спортивної школи, учасниця різних змагань, Турнірів, Мельниченко Варвара завоювала друге місце. Чим дуже здивувала організаторів, так як була самою маленькою серед всіх у своїй ваговій категорії.

Мужній, цілеспрямований Турута Микола посів третє місце.

Шустрий, талановитий Бєломестний Юрій брав участь одразу в двох ваговий категоріях, завоювавши два перших місця.

Дуже хочеться висловити слова подяки тренеру-викладачу Роздільнянської дитячо-юнацької спортивної школи Горобій Вікторії Володимирівні, за вміння наших дітей. За виховання сили духу в них.

Бажаємо нашим спортсменам нових перемог. Хоча наше місто і маленьке,  але у ньому багато талановитих дітей. Ми пишаємося Вами.

Батьківський комітет

Залиште свій коментар