Знайомтесь, новий лікар – Костянтин Павленко

Дорогі читачі!

Продовжуємо вас знайомити з лікарями КЗ «Роздільнянська багатопрофільна лікарня» в рамках започаткованої рубрики «Знайомтесь, новий лікар».

ПАВЛЕНКО Костянтин Віталійович – лікар-ортопед, травматолог

         У 2010 році закінчив Одеській національний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа». Будучи ще студентом медінституту, вже розпочав свою трудову діяльність, працюючи у різних медичних закладах Одеси за своєю спеціалізацією. Післядипломну підготовку молодий фахівець отримував на базі Одеської міської клінічної лікарні №11.

         З метою підвищення рівня своєї кваліфікації у 2016 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Вплив ендогенних та екзогенних факторів росту на стимуляцію та регенерацію кісткової тканини». Після чого став асистентом кафедри дитячої хірургії Одеського національного медичного університету, де працює і по сьогодні. На цьому самовдосконалення Костянтина Віталійовича не завершилось. Так, у 2019 році він отримав спеціалізацію «дитячий лікар ортопед-травматолог», а вже наступного року – вищу кваліфікаційну категорію з травматології та ортопедії.

         Враховуючи потребу Роздільнянського медичного закладу у лікарях-травматологах, з вересня 2019 року почав практикувати у нашій лікарні, працюючи за сумісництвом.

         Досвідчений ортопед-травматолог досконало володіє багатьма методами оперативного втручання на опорно-руховому апараті. Одним з них є остеосинтез. Це хірургічна операція по з’єднанню кісткових уламків після перенесених складних переломів. За допомогою пластин, дроту або штифтів надійно фіксуються уламки кістки. Завдяки додатковій фіксації, регенерація відбувається швидше, значно знижуються ризики деформації кістки, а також зводиться до мінімуму ймовірність відмирання пошкодження нервів і кровоносних судин, у порівнянні з природним загоєнням перелому.

         Лікар використовує різні методи проведення остеосинтезу, а саме: черезкістковий – апаратами зовнішньої фіксації різних типів; занурювальний – індивідуально підібраними пластинами, які кріпляться безпосередньо на кістці та анатомічно складають уламки кіток; інтрамедулярний – внутрішньокісткова фіксація за допомогою металевих та металополімерних стержнів (цвяхів).

         Окрім цього, лікар завжди готовий проконсультувати дорослих та дітей у питаннях, що належать до його компетенції. А пацієнти при виписці проходять інструктаж з демонстрацією вправ, які потрібно виконувати вдома та отримують методичку-інструкцію з подальшою послідовністю дій.   Майстерність лікаря та досконале володіння технікою остеосинтезу будь-якої складності допомогло зберегти повноцінну якість життя багатьох пацієнтів зі складними переломами та іншими травмами.

         Прийом пацієнтів здійснюється: середа, п’ятниця, з 10.00 до 13.00 у КНП «Роздільнянська БПЛ» по вул. Європейська, 1. Телефон для довідок: 099-338-94-83.

Наш кор.

Залиште свій коментар