Змістовне дозвілля в Лиманській бібліотеці №3

Вже декілька років в нашій бібліотеці працює жіночий клуб «ДамСовет». За цей час відбулося чимало засідань клубу, які були присвячені різним подіям. Цікаво проходили зустрічі з письменниками нашого краю, жінки беруть участь у всіх святкових заходах не тільки бібліотеки, але й Будинку культури №3. Останні два роки клуб став для них ковтком свіжого повітря, бо спілкування для жінки – важлива частка життя.

Так склалося, що учасниці клубу згодом виявили себе як талановиті майстрині, які власноруч можуть виготовляти справжні шедеври. Так, минулої осені ми під керівництвом справжньої майстрині Тетяни Дмитрашко шили неймовірних котів Саймона, героя відомого мультфільму. Наступного разу традиційно присвятили засідання осені, тобто «Осінній салон» був заповнений дарами осіннього врожаю та всіма підручними засобами. Увімкнули фантазію і отримали цілу виставку виробів.

Цього року ми вирішили і зиму не обділити. Вигадливі жіночки знову здивували вмінням перетворювати звичайні речі, підручні матеріали на дивовижну красу, тобто чергове засідання «Зимові етюди» – справжня зимова казка. На цьому не зупинились, знову наша майстриня Тетяна надихнула нас пошити символ 2019 року – поросятко, тож маємо сувеніри додому – дуже гарненькі.

Різдвяні свята теж наша тема.Найбільше задоволення всі ми отримали від створення перформансу «Народження Христа». Після непростої підготовки деяких декорацій ми дуже відповідально і обережно поставились до такої тематики, тобто перевтілення в таких персонажів як діва Марія, Йосиф, мудреці з дарами, пастушок та янгол. Таке театралізоване дійство – це неабиякі емоції, бо доторкнулися до самого святого…

Перформанс – нова для нас форма популяризації бібліотечних заходів, але ми полюбляємо вносити різноманітність в нашу роботу. Кожен захід проходить як справжнє свято, і це завдяки тим зусиллям, що докладають всі члени жіночого клубу. Бібліотекарі особливо вдячні їм за те, що всі заходи за їх участі сприяють  проведенню змістовного дозвілля мешканців селища.

Н.Лясоцька,завідуюча Лиманською бібліотекою №3

Залиште свій коментар