Зміни графіку руху поїздів по ст. Роздільна

У зв’язку з тим, що Роздільна є однією з найважливіших вузлових станцій України, через яку проходять два транспортних коридори, в тому числі на Республіку Молдова, велика кількість мешканців та гостей користуються послугами АТ «Укрзалізниця» для відвідування міст України  та виїзду за кордон.

Однак останнім часом кількість пасажирських потягів, які б зупинялись на станція Роздільна, було скорочено, що пов’язано із  зменшенням пасажиропотоку на залізничному  транспорті. Роздільнянською райдержадміністрацією, з урахуванням звернень жителів району, було направлено клопотання до начальника виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Рустама Рустамова щодо зупинки швидких потягів на станції Роздільна­І.

Доводимо до відома мешканців, що за результатами розгляду листів райдержадміністрації, дирекцією повідомлено, що з 7 липня 2019 року вносяться зміни до нового графіку руху на 2019/2020 р., де встановлюється зупинка на ст. Роздільна­-І поїзда № 248/247 сполученням Одеса ­ Житомир з прибуттям у Роздільну­І о 13 год. 32 хв. та поїзда № 247/248 сполученням Житомир ­ Одеса з прибуттям у Роздільну­І о 8 год. 26 хв., із зупинками у 2 хвилини.

Райдержадміністрація.

Залиште свій коментар