Зламав щелепу знайомому через зауваження

Жителю Роздільнянського району Одеської області повідомили про підозру в нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості своєму знайомому.

Під час сварки біля одного з магазинів зловмисник зламав потерпілому щелепу, за що йому загрожують виправні роботи, обмеження або навіть позбавлення волі.

25-річний житель Роздільнянської міської громади обурився на 38-річного знайомого односельця за те, що той у грубій формі зробив йому зауваження з приводу його перебування в нетверезому стані. Між чоловіками спалахнула сварка, в ході якої молодик побив старшого за віком чоловіка так, що спричинив йому тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому щелепи, які відносяться до категорії тілесних ушкоджень середньої тяжкості, згідно з Правилами судово-медичного визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень.

Свої дії правопорушник пояснив бажанням провчити знайомого за зроблені йому зауваження.

«Слідчі територіального підрозділу зібрали достатньо доказів і під процесуальним керівництвом Роздільнянської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру в умисному середньої тяжкості тілесному ушкоджені, тобто умисному ушкодженні, яке не є небезпечним для життя і не потягло за собою наслідків, передбачених у статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального  кодексу України, але таке, що спричинило тривалий розлад здоров’я. Це правопорушення кваліфікується за ч. 1 ст. 122 ККУ і карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років. Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному судом запобіжного заходу. Слідство триває», – зазначила слідча слідчого відділу Роздільнянсьського районного відділу поліції Римма Постнова.

Джерело: Пресслужба Головного управління національної поліція Одеської області

Залиште свій коментар