ЗІРКОВИЙ БАЛ ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ «РОМАШКИ»

Ще одну гомінку, цікаву групу своїх вихованців відпустив у світ знань і науки до школи дитячий садок “Ромашка”  у  с. Степанівка.

Перший місяць літа радує око розмаїттям випускних вечорів. Саме на них кожна громада милується гарними “квітами” – своїми дітьми, яких протягом року виховують, навчають, плекають та оберігають вихователі та вчителі в школах та дитсадках.

За 10 років свого існування наш садочок випустив 8 груп маленьких степанівських “пташенят”. Кожен випускний ранок закарбовувався в пам’яті якоюсь особливою “родзинкою”, що була притаманна саме йому. І цього року “зірковий бал” не став винятком – особливо сподобався комедійний ролик “Адже в мене було дитинство”, в головних ролях якого знімалися батьки наших маленьких випускників. Попри свою зайнятість, вони не втратили свій шанс побути зірковими акторами. А отриманий результат був відмінний – гучні аплодисменти та овації в залі Будинку культури стали тому підтвердженням.

Танок мам із синами огорнув душі присутніх та не залишив байдужим нікого в залі. Татусі були також неперевершеними: разом з доньками вони підготували танок “У дочки папины глаза, у дочки мамина улыбка” та зірвали гучні оплески глядачів. Також зі своїм комедійним танком виступили бабусі наших вихованців, які своєю іскоркою запалили серця всіх присутніх.

Малеча отримала па-м’ятні медалі та дипломи. Нагородження ними супроводжувалося фонограмою із пісень, в якій характеризувалась кожна дитина, та поясненнями, ким вона має стати в майбутньому за прогнозами “астролога” та за спостереженням вихователя.

Коли танцювали танок із птахами, в зал було випущено пару голубів. У якості сюрпризу на сцену татусі у вбранні кухарів вивезли на таці великий торт і сказали, що вони старались для своїх діток і цілу ніч готували солодкий смаколик.

Дуже сподобалося всім модне дефіле дітей. У кінці свята батьки зробили з рушників арку, під якою проходили діти. Молитвою та свяченою водою їх благословив протоієрей Новокраснянської церкви ікони Божої Матері Споручниці грішних, отець Віталій Захаров. Вихователі, музичний керівник ретельно готували концертну програму, аби всі діти показали свої таланти і ніхто не залишився поза увагою. На прощання з дитсадком у повітря були випущені гелеві кульки. На цьому сюрпризи не закінчилися. Сім’ї  Бевзенко і Капкаєви від себе особисто запросили аніматорів – “Фіксиків”, які залюбки розважали малечу.

Дітей подарунками та теплими словами привітала Степанівський сільський голова С.П. Щербакова.

В підготовці випускного балу нам на допомогу завжди з порадою приходять небайдужі та ініціативні люди – вчитель математики О.В. Куліковська, директор БК С.В. Задирака, художній керівник БК Н.В. Аксентій і батьки наших вихованців.

Також дякую за таке свято своєму гарному молодому  дружному колективу.

Мілана МУНТЯН, т.в.о. завідувача ДНЗ ЗР “Ромашка” с. Степанівка.

 

Залиште свій коментар