Жителям Виноградаря нагадали правила пожежної безпеки

Правила пожежної безпеки у побуті нагадали рятувальники мешканцям с. Виноградар

З початку нового року на території Роздільнянського району в житловому секторі виникло шість пожеж, внаслідок яких загинула одна людина. Найпоширенішими причинами загорань у побуті є: необрежне поводження з вогнем, коротке замкнення електромережі, порушення правил пожежної безпеки при користуванні електропобутовими приладами та пічним опаленням.

Щоб зігріти свої домівки від холоду, люди додатково вмикають: газові плити і котли, електрообігрівачі, калорифери, розпалюють пічки та каміни. Тож, у такі прохолодні дні ймовірність виникнення пожеж та різних небезпечних подій у побуті залишається надзвичайно високою.

З метою запобігання пожеж у житловому секторі, виникнення небезпечних подій різного характеру, загибелі і травмування людей на них, роздільнянські рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи у сільській місцевості Роздільнянського району.

Так, у селі Виноградар на вулицях: Зелена, Центральна та Садова співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, разом з представниками місцевого самоврядування, провели профілактичні бесіди на протипожежну безпеку з мешканцями села, а також ознайомили їх з правилами пожежної безпеки у побуті.

Зокрема, під час особистих бесід з виноградарцями майор служби цивільного захисту Сергій Шморгал розповів селянам про пожежі, що сталися у січні 2019 році в житловому секторі Роздільнянського району; роз’яснив, з яких причин найчастіше виникають пожежі у побуті взимку; як зберегти свою оселю від загорань і як правильно та безпечно користуватися газовими приладами, пічним опаленням, електропобутовими приладами; як не допустити перевантаження електромережі тощо.

Велику увагу рятувальник приділив запобіганню нещасних випадків серед дітей. Зокрема, співробітник ДСНС України закликав батьків та мешканців села, щоб вони у жодному разі не залишали дітей без нагляду та постійно навчали їх правилам безпеки життєдіяльності. Адже деякі батьки щодня працюють, а їх діти можуть залишитися вдома без нагляду дорослих.

Наостанок фахівець ДСНС України застеріг мешканців села від пожеж, провів з виноградарцями протипожений інструктаж та роздав їм листівки з нагадуванням правил пожежної безпеки у побуті.

Рятувальники сподіваються, що результати їх профілактичних бесід з населенням на протипожежну тематику будуть не марними. І найкращим результатом таких заходів буде зменшення кількості загорань та надзвичайних подій у житловому секторі.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області вкотре закликають громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті: не паліть у ліжку, не перевантажуйте електромережу, пильно слідкуйте за роботою та справністю пічного опалення, електропобутових та газових приладів. У жодному разі не залишайте дітей без нагляду батьків та дорослих. Бережіть своє життя та оточуючих!

Роздільнянський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області.

Залиште свій коментар